PL EN DE ES
 

Kadry i płace

usługi księgowe

Dobrze zmotywowany człowiek pracuje dużo lepiej i pomaga rozwijać firmę. Każdy to wie. Ciągle jednak mnóstwo czasu zabierają Ci formalności związane z kadrami i brak już energii na motywowanie pracowników? STOP!

Przeznacz swój czas na rozwój miękkich obszarów Human Resources, a czasochłonnymi formalnościami z obszaru kadry i płace pozwól, że zajmą się nasi specjaliści. Oni nie tylko mają wieloletnie i różnorodne doświadczenie, ale też nie przypadkiem wybrali tę pracę i podchodzą do niej z pasją!

Jeśli ostatni raz chcesz sobie przypomnieć listę formalności związanych z działem kadry i płace to zajrzyj tutaj

Prowadzimy firmę, której celem jest odciążenie Zarządów od standardowych działań księgowych jaki i rozliczania nietypowych projektów finansowych. W Credos Księgowi podstawowymi wartościami są rzetelność, odpowiedzialność oraz otwartość w komunikacji. Gwarantuje to naszym Partnerom możliwość rozwinięcia skrzydeł w podstawowych obszarach ich działalności, a jednocześnie daje komfort stałego dostępu do wszystkich danych firmy (również poprzez logowanie do naszego systemu) oraz czerpania ze stale poszerzanego, różnorodnego doświadczenia i wiedzy naszych księgowych.

Wiemy, również z własnego doświadczenia, że o dobrego, zaufanego i niezawodnego księgowego nie jest łatwo. W ciągu wieloletniej działalności udało nam się jednak zbudować zespół entuzjastów procesów księgowych, który zawsze jest gotowy obsłużyć różnorodne zlecenia.

Credos - kadry i płace w Warszawie, Wrocławiu i Katowicach - zapraszamy.

 
Mapka
 

zapraszamy do naszych siedzib

ul. Domaniewska 47, 02-672 Warszawa, e-mail: warszawa@credos.pl

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 22, 40-058 Katowice, e-mail: katowice@credos.pl

ul. Ofiar Oświęcimskich 17-19, 50-069 Wrocław, e-mail: wroclaw@credos.pl