PL EN DE ES
 

Księgowość + Wirtualne Biuro za 1 zł

wyjątkowa oferta

Nasze rozwiązanie pozwala usprawnić obieg dokumentów w Państwa firmie. Całość korespondencji trafia bezpośrednio do Państwa księgowego, który w ramach swoich kompetencji decyduje o dalszej drodze dokumentu. Oszczędzacie Państwo czas na przekazywaniu dokumentów oraz macie pewność, że całość dokumentacji spółki znajduje się w biurze księgowym Credos.

Płacicie Państwo za księgowość, oszczędzacie na kosztach wirtualnego biura.

  • 0-20 - 470 pln/mies. ksiegowość + wirtualne biuro 1 pln/mies.,
  • 21-35 - 610 pln/mies. księgowość + wirtualne biuro 1 pln/mies.,
  • 36-50 - 790 pln/mies. księgowość + wirtualne biuro 1 pln/mies.


Księgowość - więcej o usłudze


Biegasz po urzędach, próbujesz zrozumieć różne przepisy, a sen z powiek spędzają Ci bilanse, księgi i sprawozdania finansowe? STOP!

Lepiej zacznij rozwijać swój podstawowy biznes, a resztą pozwól, że zajmą się nasi księgowi. Pełna księgowość w Credos to nie tylko wieloletnie i różnorodne doświadczenie księgowych, ale również zespół, który lubi swoją pracę! Naprawdę!

Moglibyśmy tu wymieniać listę obszarów jakie obejmuje pełna księgowość w Credos. Znasz je pewnie na pamięć, więc nie będziemy zabierać Ci cennego czasu, który możesz lepiej spożytkować.

Chyba, że chcesz być pewien naszej eksperckiej wiedzy to zajrzyj tutaj i zobacz czego dotyczy oferowana przez nas obsługa księgowa

Pełna księgowość ma na celu odciążenie Zarządów od standardowych działań księgowych jak i rozliczania nietypowych projektów finansowych. W Credos Księgowi podstawowymi wartościami są rzetelność, odpowiedzialność oraz otwartość w komunikacji. Pełna księgowość w Warszawie, Katowicach i Wrocławiu gwarantuje naszym Partnerom możliwość rozwinięcia skrzydeł w podstawowych obszarach ich działalności, a jednocześnie daje komfort stałego dostępu do wszystkich danych firmy (również poprzez logowanie do naszego systemu) oraz czerpania ze stale poszerzanego, różnorodnego doświadczenia i wiedzy naszych księgowych.

Wiemy, również z własnego doświadczenia, że o dobrego, zaufanego i niezawodnego księgowego nie jest łatwo. W ciągu wieloletniej działalności udało nam się jednak zbudować zespół entuzjastów procesów księgowych, który zawsze jest gotowy obsłużyć różnorodne zlecenia. Dzięki temu obsługa księgowa z Credos to gwarancja Twojej satysfakcji.

Zapraszamy do współpracy – Credos Warszawa, Wrocław, Katowice.Wirtualne biuro - więcej o usłudze


Na niektórych etapach bądź w niektórych formach prowadzenia działalności gospodarczej posiadanie biura jest zbędne i staje się niepotrzebnym kosztem. Każda firma musi być jednak gdzieś zarejestrowana.

Dlatego wirtualne biuro to rozwiązanie, które jest coraz częściej wykorzystywane przez podmioty gospodarcze. Pozwala ono w wyjątkowo tani sposób funkcjonować w obiegu gospodarczym oraz w relacjach z urzędami.

Usługa firmy Credos polega na udostępnianiu adresu rejestracyjnego oraz korespondencyjnego klientom naszego biura księgowego. Nasze wirtualne biuro w Warszawie w Państwa imieniu odbiera i przechowuje korespondencję, co wraz z prowadzeniem ksiąg rachunkowych upraszcza obieg dokumentów. Wszelkie kontrole urzędowe mogą być także przeprowadzane na ternie naszego biura.

Wirtualne biuro to doskonałe rozwiązanie dla:


  • małych podmiotów nie mających potrzeby prowadzenia sprzedaży w miejscu działalności ani zatrudniania pracowników,
  • firm organizujących się, które potrzebują adres dla celów rejestracyjnych,
  • osób, które nie chcą ujawniać miejsca faktycznie prowadzonej działalności gospodarczej, np. jeśli jest to miejsce zamieszkania,
  • firm chcących podlegać pod inny urząd skarbowy,
  • spółek, które zaprzestały prowadzenie działalności gospodarczej.

Jeśli pragną Państwo obniżyć koszty swojej działalności, wirtualne biuro w śródmieściu Warszawy to oferta dla Państwa.

 
Mapka
 

zapraszamy do naszych siedzib

ul. Domaniewska 47, 02-672 Warszawa, e-mail: warszawa@credos.pl

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 22, 40-058 Katowice, e-mail: katowice@credos.pl

ul. Ofiar Oświęcimskich 17-19, 50-069 Wrocław, e-mail: wroclaw@credos.pl