PL EN DE ES
 

Księgowość + Prenumerata Bloomberg za 1 zł

wyjątkowa oferta

Wiemy, że w dzisiejszym świecie, najważniejsza dla specjalistów prowadzących przedsiębiorstwa jest informacja. Dzięki zawiązanej z Bloomberg Businessweek Polska współpracy, biuro księgowe CREDOS może dostarczyć Państwu, co tydzień, najświeższych informacji z zakresu ekonomii, prognoz finansowych i szykowanych zmian prawno-podatkowych. Najlepsi dziennikarze ekonomiczni, pracując w Polsce i na świecie, dzielą się swoją wiedzą, spostrzeżeniami i analizami na łamach tygodnika.

Prowadzenie księgowości od 470zł netto, a roczną prenumeratę Bloomberg Businessweek Polska otrzymujecie za 1 pln netto.


Księgowość - więcej o usłudze


Biegasz po urzędach, próbujesz zrozumieć różne przepisy, a sen z powiek spędzają Ci bilanse, księgi i sprawozdania finansowe? STOP!

Lepiej zacznij rozwijać swój podstawowy biznes, a resztą pozwól, że zajmą się nasi księgowi. Pełna księgowość w Credos to nie tylko wieloletnie i różnorodne doświadczenie księgowych, ale również zespół, który lubi swoją pracę! Naprawdę!

Moglibyśmy tu wymieniać listę obszarów jakie obejmuje pełna księgowość w Credos. Znasz je pewnie na pamięć, więc nie będziemy zabierać Ci cennego czasu, który możesz lepiej spożytkować.

Chyba, że chcesz być pewien naszej eksperckiej wiedzy to zajrzyj tutaj i zobacz czego dotyczy oferowana przez nas obsługa księgowa

Pełna księgowość ma na celu odciążenie Zarządów od standardowych działań księgowych jak i rozliczania nietypowych projektów finansowych. W Credos Księgowi podstawowymi wartościami są rzetelność, odpowiedzialność oraz otwartość w komunikacji. Pełna księgowość w Warszawie, Katowicach i Wrocławiu gwarantuje naszym Partnerom możliwość rozwinięcia skrzydeł w podstawowych obszarach ich działalności, a jednocześnie daje komfort stałego dostępu do wszystkich danych firmy (również poprzez logowanie do naszego systemu) oraz czerpania ze stale poszerzanego, różnorodnego doświadczenia i wiedzy naszych księgowych.

Wiemy, również z własnego doświadczenia, że o dobrego, zaufanego i niezawodnego księgowego nie jest łatwo. W ciągu wieloletniej działalności udało nam się jednak zbudować zespół entuzjastów procesów księgowych, który zawsze jest gotowy obsłużyć różnorodne zlecenia. Dzięki temu obsługa księgowa z Credos to gwarancja Twojej satysfakcji.

Zapraszamy do współpracy – Credos Warszawa, Wrocław, Katowice. 
Mapka
 

zapraszamy do naszych siedzib

ul. Domaniewska 47, 02-672 Warszawa, e-mail: warszawa@credos.pl

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 22, 40-058 Katowice, e-mail: katowice@credos.pl

ul. Ofiar Oświęcimskich 17-19, 50-069 Wrocław, e-mail: wroclaw@credos.pl